Accident la Florești. Un șofer a intrat cu mașina într-un stâlp

798cd6c6819ed817fb0c9d51365cd2e4

Un accident a avut loc miercuri dimineața, în comuna clujeană Florești.

Evenimentul rutier a avut loc în apropiere de fosta fermă de pui.

Un șofer a intrat cu mașina pe spațiul verde, lovind un stâlp care a căzut la sol. De asemenea, un coș de gunoi amplasat în zonă a fost și el distrus complet.

Nu se cunosc cauzele pentru care șoferul a ieșit de pe carosabil. Acesta a scăpat nevătămat, dar mașina sa a ieșit șifonată din această aventură.

Leave a Reply